Please use this identifier to cite or link to this item: https://r.donnu.edu.ua/handle/123456789/2465
Title: СТВОРЕННЯ ДОКУМЕНТІВ СКЛАДНОЇ СТРУКТУРИ В MS WORD.
Other Titles: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт та завдань з самостійної роботи студентів за курсом «Інформаційні технології в економіці і управлінні»
Authors: ГЕВЛИЧ, І. Г.
Issue Date: 2021
Publisher: Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса
Abstract: курсом «Інформаційні технології в економіці і управлінні». Пояснюють сутність завдань для лабораторних робіт та для самостійної роботи студентів за темою «Створення документів складної структури в MS Word», містять рекомендації щодо порядку їх виконання, перелік рекомендованих посилань. Рекомендуються для студентів СО «Бакалавр» всіх форм навчання, викладачів.
Description: Створення документів складної структури в MS Word. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт та завдань з самостійної роботи студентів за курсом «Інформаційні технології в економіці і управлінні». Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2021. 42 с.
URI: https://r.donnu.edu.ua/handle/123456789/2465
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Гевлич_word.pdfСтворення документів складної структури в MS Word. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт та завдань з самостійної роботи студентів за курсом «Інформаційні технології в економіці і управлінні». Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2021. 42 с.2,15 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.