Please use this identifier to cite or link to this item: https://r.donnu.edu.ua/handle/123456789/2860
Title: Використання методів видобування знань для побудови індивідуального освітнього середовища.
Other Titles: СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ, ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ ВИМІРИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
Authors: Половенко, Л. П.
Keywords: бази даних
інтелектуальний аналіз даних
веб-сервіси видобування знань
освітнє середовище
Issue Date: 2022
Publisher: Вінниця:
Series/Report no.: зб. наук. пр. Х Міжнар. наук.-практ. конф., м. Вінниця, 06-07 жовт. 2022 р.;Ч. 2.С. 55-62.
Abstract: Проаналізовано технологію та представлено категорії web mining: аналіз використання веб ресурсів; видобування веб-структур; видобування веб- контенту. Розглянуто основні механізми дослідження та добування інформації з веб-документів та сервісів. Продемонстровано застосування інструментів web-mining для побудови індивідуального освітнього середовища. Обґрунтовано ефективність використання веб-сервісів продукування знань з метою надання користувачам просторовими даними та особам, які приймають рішення, можливість видобувати знання з масивів різнорідних просторових даних.
Description: Соціально-політичні, економічні та гуманітарні виміри європейської інтеграції України: зб. наук. пр. Х Міжнар. наук.-практ. конф., м. Вінниця, 06-07 жовтн. 2022 р. Вінниця, 2022. Ч. 2. 264с. У збірнику наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції розглядаються питання управління інноваційно-інвестиційним розвитком підприємства та регулювання соціальних проблем в сучасних умовах; сучасної парадигми менеджменту та публічно-владної діяльності, фінансовий механізм забезпечення соціально-економічного розвитку країни; проблеми обліково- аналітичного, контрольного та інформаційного забезпечення управління підприємства. Досліджуються інноваційні моделі та інформаційні технології в науці, освіті, економіці; теоретичні, практичні аспекти сучасного товарознавства; актуальні проблеми маркетингових технологій в умовах євроінтеграції, перспективи розвитку індустрії гостинності та харчової промисловості; історичні, філософські, соціально- психологічні та правові аспекти державотворчих процесів в умовах глобалізованого суспільства. Висвітлюються інтерактивні технології та методи навчання як засіб формування іншомовної професійної компетенції, теоретичні та практичні аспекти розвитку студентського спорту в системі фізичного виховання ЗВО. Розраховано на науковців, спеціалістів, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти.
URI: https://r.donnu.edu.ua/handle/123456789/2860
Appears in Collections:Бібліографічні матеріали

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Використання методів видобування знань для побудови індивідуального освітнього середовища..pdfСоціально-політичні, економічні та гуманітарні виміри європейської інтеграції України: зб. наук. пр. Х Міжнар. наук.-практ. конф., м. Вінниця, 06-07 жовтн. 2022 р. Вінниця, 2022. Ч. 2. 264с. У збірнику наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції розглядаються питання управління інноваційно-інвестиційним розвитком підприємства та регулювання соціальних проблем в сучасних умовах; сучасної парадигми менеджменту та публічно-владної діяльності, фінансовий механізм забезпечення соціально-економічного розвитку країни; проблеми обліково- аналітичного, контрольного та інформаційного забезпечення управління підприємства. Досліджуються інноваційні моделі та інформаційні технології в науці, освіті, економіці; теоретичні, практичні аспекти сучасного товарознавства; актуальні проблеми маркетингових технологій в умовах євроінтеграції, перспективи розвитку індустрії гостинності та харчової промисловості; історичні, філософські, соціально- психологічні та правові аспекти державотворчих процесів в умовах глобалізованого суспільства. Висвітлюються інтерактивні технології та методи навчання як засіб формування іншомовної професійної компетенції, теоретичні та практичні аспекти розвитку студентського спорту в системі фізичного виховання ЗВО. Розраховано на науковців, спеціалістів, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти.1,74 MBAdobe PDFView/Open
Використання методів видобування знань для побудови індивідуального освітнього середовища..pdf1,74 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.