Please use this identifier to cite or link to this item: https://r.donnu.edu.ua/handle/123456789/2884
Title: «Верни до мене, пам’яте моя»: територія поетової присутності в Донбасі
Authors: Просалова, В. А.
Issue Date: 2018
Publisher: Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса
Series/Report no.: З когорти великих: Василь Стус в історії університету / За ред. Р. Ф. Гринюка, А. П. Загнітка; упорядк. Т.Л. Нагорняк, В.А. Просалова;2018. С. 20-26.
Abstract: Так сталося, що саме Василь Стус назавжди поєднав два географічно віддалені регіони України: Поділля і Донбас. Як символ національної єдності і згуртованості він належав до духовних лідерів Нації, тому його ім’я зобов’язує наполегли- во долати рутину, стійко переборювати труднощі, невтомно зберігати і примножувати національні цінності.
Description: Стаття у збірнику З когорти великих: Василь Стус в історії університету / За ред. Р. Ф. Гринюка, А. П. Загнітка; упорядк. Т.Л. Нагорняк, В.А. Просалова. Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2018. С. 20-26.
URI: https://r.donnu.edu.ua/handle/123456789/2884
Appears in Collections:Бібліографічні матеріали

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Просалова В.А. Верни до мене, пам'яте моя.pdfСтаття у збірнику З когорти великих: Василь Стус в історії університету / За ред. Р. Ф. Гринюка, А. П. Загнітка; упорядк. Т.Л. Нагорняк, В.А. Просалова. Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2018. С. 20-26.117 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.