Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://r.donnu.edu.ua/handle/123456789/821
Назва: РОЗФОКУСОВАНА ЛАЗЕРОТЕРАПІЯ ЯК РОЗДІЛ РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ ВЕГЕТОЛОГІЇ
Інші назви: DEFOCUSED LASER THERAPY AS A SECTION OF REHABILITATION VEGETOLOGY
Автори: Єрмішев, О.В.
Ключові слова: розфокусована лазеротерапія
функціонально-вегетативна діагностика
вегетативний гомеостаз
вегетативний рівень
вегетативний коефіцієнт
Дата публікації: 2018
Короткий огляд (реферат): Виявлено, що незалежно від топографічної зони лазерного опромінювання, розфокусована лазеротерапія (РЛТ) при різноманітній терапевтичній патології володіє специфічним впливом на функціонально-вегетативний гомеостаз хворих дітей (переводить початкове парасимпатичне пригнічення на більш високий вегетативний рівень, а симпатичне збудження - на більш низький). Це свідчить про нормалізуючу функціонально-вегетативну спрямованість розфокусованої лазеротерапії. При цьому, проведений аналіз свідчить про відсутність статевих особливостей функціонально-вегетативних реакцій на вплив розфокусованого лазера в умовах фізіотерапевтичного стаціонару. За всіх умов спостереження РЛТ обумовлює нормалізуючий вплив при різних початкових рівнях парасимпатичної і симпатичної активності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://r.donnu.edu.ua/handle/123456789/821
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендаціїУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.