Browsing by Author Дутова, Н.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 15 of 15
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Адміністрування ПДВ: проблеми впровадження нововведень до Податкового кодексу УкраїниДутова, Н.В.; Євсюкова, В.В.
2020Бухгалтерський облікДутова, Н.В.
2018Екологічний податок як механізм стимулювання ведення природоохоронної діяльності підприємстваДутова, Н.В.; Меджоріна, В.С.
2019Збірник тестсів та ситуаційних завдань для підготовки до атестаціїГевлич, Л.Л.; Іонін, Є.Є.; Дутова, Н.В.; Томчук, В.В.
2018Методичні рекомендації до написання курсових робіт зі спеціальності для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ступеня освіти «Магістр»Гевлич, Л.Л.; Дутова, Н.В.; Костенко, О.К.
2018Методичні рекомендації до написання курсових робіт із фахових дисциплінГевлич, Л.Л.; Дутова, Н.В.; Костенко, О.К.; Тарасенко, Л.О.
2014Обік у бюджетних установахБешуля, І.В.; Гевлич, Л.Л.; Панкова, М.М.; Дутова, Н.В.
2019ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ НА БАЗІ ДОСВІДУ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНДутова, Н.В.; Лесік, Є.С.
2018Організація обліку фінансових інвестицій на підприємствіДутова, Н.В.; Щербіна, А.О.
2018ОСОБЛИВОСТІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ТА ПОДАТКОВОГО ОБЛІКУ ФАКТОРИНГОВИХ ОПЕРАЦІЙ У ПОСТАЧАЛЬНИКІВДутова, Н.В.; Михайлова, М.Д.
2017ОСОБЛИВОСТІ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ ЗДІЙСНЕННЯ ФАКТОРИНГОВИХ ОПЕРАЦІЙ У ПОСТАЧАЛЬНИКІВДутова, Н.В.; Михайлова, М.Д.
2018Робоча програма виробничої практичної підготовки та методичні рекомендації щодо її організаціїГевлич, Л.Л.; Дутова, Н.В.; Костенко, О.К.; Разборська, О.О.; Поліщук, О.Т.; Тарасенко, Л.О.; Шаргородська, І.Г.
2018Робоча програма науково-дослідної практичної підготовки та методичні рекомендації щодо її організаціїГевлич, Л.Л.; Дутова, Н.В.; Костенко, О.К.; Поліщук, О.Т.; Разборська, О.О.
2017СПЕЦІАЛЬНИЙ РЕЖИМ ОПОДАТКУВАННЯ ТА БЮДЖЕТНІ ДОТАЦІЇ ЯК ЧИННИКИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ СІЛЬСЬКОГО ТОВАРОВИРОБНИКА В УКРАЇНІДутова, Н.В.; Войтишена, К.В.
2019Тренінг з фахуТарасенко, Л.О.; Гевлич, Л.Л.; Дутова, Н.В.; Костенко, О.К.